Відбулась II Міжнародна науково-практична конференція за темою «Discussions for the improvement of science» («Дискусії для вдосконалення науки») у м. Берлін (Федеративна Республіка Німеччина). У науковому зібранні взяли участь ректор Харківського національного університету внутрішніх справ 2003-2005 рр. доктор юридичних наук, професор, член-кореспондент Національної академії правових наук України, заслужений юрист України, президент Міжнародної асоціації істориків права Олександр Ярмиш й завідувач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін факультету № 6 ХНУВС доктор історичних наук, професор, заслужений працівник освіти України Володимир Греченко, які представили доповідь «Організація промислової міліції в Україні в 1921-1928 рр.».