Здобувачі вищої освіти Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ взяли участь у XIII Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Т.Г. Шевченка. Курсанти та студенти долучилися до написання конкурсних творів і випробували себе у мистецтві слова. Цей конкурс є свідченням того, що творчість Тараса Шевченка сьогодні спонукає молодь замислитися над духовними цінностями, усвідомити, що Великий Кобзар для багатьох поколінь українців був і залишається символом високих духовних можливостей і нового етичного мислення.
«Тарасе, Ви – наш другий тато, що колисає край і нині…», – пише курсантка 1 курсу Вікторія Ярова, яка стала призеркою II етапу мовно-літературного конкурсу (керівник – завідувачка кафедри гуманітарних дисциплін Валентина Василенко). У своїй конкурсній роботі Вікторія описала події восьми років війни на території України, розповідаючи про них Кобзареві, який свого часу мріяв про вільну Україну і незалежний український народ.
Щиро вітаємо Вікторію і бажаємо подальших перемог!

Сумська філія ХНУВС