Науково-педагогічним складом кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки Харківського національного університету внутрішніх справ розроблено навчальну програму з удосконалення навичок керування автомобілем в екстремальних умовах із урахуванням досвіду осіб, які керували транспортними засобами в зоні бойових дій.
Сертифіковані викладачі університету провели черговий тренінг для військових. Заняття проходили на ділянках дороги з твердим покриттям та в умовах руху по бездоріжжю під керівництвом інструктора кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки факультету №3 ХНУВС Миколи Чмиха та представників Школи водійської майстерності «М-СПОРТ». Військові набули навичок швидкого керування різними видами транспортних засобів в умовах ведення бойових дій.