Для здобувачів вищої освіти, а також представників наукового і науково-педагогічного складу Харківського національного університету внутрішніх справ була проведена онлайн-презентація на тему «Перспективи та можливості програми Co-tutelles de these в Україні» в межах проєкту «Офіс підтримки вченого». Спікером заходу виступила Координаторка Офісу підтримки вченого Вікторія Лемещенко-Лагода.
Мета презентації – підвищення рівня обізнаності учасників заходу щодо можливостей долучення українських закладів вищої освіти та наукових установ до організації та реалізації угод за міжнародною програмою Co-tutelles de these. Під час презентації спікерка розповіла про історію створення програми, висвітлила умови участі та вимоги до кандидатів, а також окреслила процес співпраці в межах цієї програми. Крім того, спікерка ознайомила з перевагами участі, можливостями, які надає програма Co-tutelles de these, та звернула увагу учасників презентації на можливі проблеми реалізації програми, а також розповіла про шляхи їх вирішення. Наприкінці заходу Вікторія Лемещенко-Лагода зазначила, що програма є особливою формою міжнародної співпраці, яка дозволяє полегшити доступ до нових грантових можливостей та на практиці реалізує високий рівень міжнародної співпраці – як між науковими керівниками університетів-партнерів, так і між університетами в цілому.