Працівники кафедри педагогіки та психології і фахівці відділення психологічного забезпечення ВКЗ взяли участь у дводенній тренінговій онлайн-сесії з управління стресом і посттравматичним стресовим розладом для психологів закладів вищої освіти Міністерства внутрішніх справ України. Тренінг був організований Консультативною місією Європейського Союзу (КМЄС) в Україні.
Учасники заходу розглянули наступні теми: «Стрес, його визначення та особливості діагностики», «Скрінінг гострого стресу, особливості надання першої психологічної допомоги», «Ознаки прояву стресу у дітей та доросдих», «Копінгові стратегії допомоги при стресі, самодопомога», «Основні принципи кризового консультування», «Система супроводу родин, члени яких зникли безвісти або перебувають у полоні», «Особливості діагностики, профілактики, фактори ризику виникнення ПТСР», «Питання пов’язані з травмою» та ін.