Із метою формування прихильності курсантів до здорового способу життя, формування безпечної поведінки під час виконання службових обов’язків заступниця декана факультету №2 ХНУВС докторка філософії Олена Сашуріна провела тренінгові заняття з курсантами 1 та 2 курсів факультету №2 за темою «Роль поліцейського у профілактиці наркоманії та запобіганні поширенню ВІЛ».
У повсякденній службі поліцейські працюють із великою кількістю людей, зокрема наркозалежними та з ВІЛ-позитивним статусом, тому курсанти повинні володіти максимально широкою інформацією з метою забезпечення особистої безпеки, а також не бути упередженими, не дотримуватись стереотипів та унеможливити дискримінацію.
Під час занять обговорювали властивості ВІЛ-інфекції, розглядали ризики та фактори, що сприяють розповсюдженню хвороби серед співробітників поліції, детально зупинялись на питанні заходів особистої безпеки під час виконання службових завдань.
Курсанти також брали активну участь в інтерактивних вправах, дискусіях, виконували групові та індивідуальні завдання.