Доцентка кафедри правового забезпечення підприємницької діяльності та фінансової безпеки факультету №6 Харківського національного університету внутрішніх справ Ірина Антол пройшла онлайн-курс «Медіаграмотність: як не піддаватися маніпуляціям?» та отримала сертифікат. Курс є Національним проєктом з медіаграмотності «Фільтр» Міністерства культури та інформаційної політики. Учасники вебінару навчалися досліджувати експертність авторів, джерел інформації, зокрема телеграм-каналів, дізнались, чому і як медіаграмотність допомагає в ухваленні найкращих рішень, засвоїли цифрові інструменти для швидкої та ефективної перевірки достовірності фото та відео.
Отримані знання будуть застосовані у межах навчальних курсів, що викладаються кафедрою правового забезпечення підприємницької діяльності та фінансової безпеки факультету № 6 ХНУВС.