Професор кафедри конституційного і міжнародного права факультету №4 Андрій Войціховський провів профорієнтаційний захід у Закарпатському обласному ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою Закарпатської обласної ради (м. Мукачево). Він зустрівся з директором ліцею Юрієм Захаровим та офіцером-вихователем Павлом Бобуським. Під час зустрічі з ліцеїстами Андрій Войціховський ознайомив їх із правилами вступу у 2023 році, розповів про університет, факультети і спеціальності, за якими готують фахівців, про особливості навчання, соціальні гарантії, покроковий алгоритм дій абітурієнта при вступі до закладу вищої освіти.
Наприкінці зустрічі ліцеїстів було запрошено взяти участь онлайн у Дні відкритих дверей, що відбудеться 31 січня 2023 року о 15.00.
Результатом відвідування ліцею стало підписання договору про співпрацю між навчальними закладами.