Черговий теоретичний та практичний тренінг з удосконалення навичок керування автомобілем в екстремальних умовах з особовим складом прикордонної служби «Дозор – Харків» провели сертифіковані викладачі Харківського національного університету внутрішніх справ.
Військові набули навичок практичного керування в умовах ведення бойових дій на різних транспортних засобах на ділянках дороги з твердим покриттям та в умовах руху по бездоріжжю. Тренінг провели інструктор кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки факультету №3 Микола Чмих і представники Школи водійської майстерності «М-СПОРТ».
Навчальна програма розроблена науково-педагогічним складом кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки з урахуванням досвіду осіб, які керували транспортними засобами в зоні бойових дій.