Відбулося чергове засідання наукового гуртка кафедри правоохоронної діяльності та поліціїстики факультету № 6, присвячене актуальним питанням щодо повноважень працівників органів Національної поліції в умовах воєнного стану. Захід провели: завідувачка кафедри правоохоронної діяльності та поліціїстики Ірина Панова й керівниця наукового гуртка доцентка Вікторія Мельник.

В умовах воєнного стану зміни у повноваженнях і компетенціях, правах та обов’язках, порядках і процедурах зазнають майже всі державні інституції. І Національна поліція не є винятком. Саме від її професійних і злагоджених дій залежить публічна безпека і порядок в державі. На засіданні гуртка із доповідями виступили студенти університету. Сергій Скрипка, студент 3 курсу, розкрив тему «Повноваження працівників органів Національної поліції», в якій проаналізував зміни, що були внесені до Закону України «Про Національну поліцію» щодо розширення існуючих повноважень та надання нових. Владислав Голосов, студент 1 курсу магістратури, виступив із доповіддю «Розширення повноважень працівників органів Національної поліції», де він надав повний перелік повноважень відповідно до чинного законодавства. Наприкінці засідання завідувачка кафедри Ірина Панова та керівниця наукового гуртка Вікторія Мельник подякували студентам за роботу та обговорили тематику й план проведення наступного наукового заходу.

ВЗГ ХНУВС