Відбувся захист матеріалів проходження навчальної практики курсантів 3 курсу, які навчаються за спеціальністю «Психологія», з використанням поліцейського квесту «Протидія домашнього насильства в умовах війни». Відповідно до отриманих фабул, курсанти вирішували професійно зорієнтовані ситуації та завдання на основі знань та вмінь, яких набули під час проходження навчальної практики в підрозділах ювенальної превенції.
В оцінюванні результатів квесту та матеріалів практики брали участь завідувачка кафедри педагогіки та психології Олена Федоренко, професорка кафедри Наталя Мілорадова, старший інспектор сектору ювенальної превенції відділу превенції Вінницького районного управління поліції ГУНП у Вінницькій області В’ячеслав Бугаєнко.
За активне та сумлінне ставлення до виконання завдань практики курсантка Анна Касаховська була відзначена Подякою ГУНП в Чернігівській області.