Заступник декана з навчально-методичної роботи факультету № 2 Сергій Гіренко разом із курсантами 1 курсу взяв участь у батьківських зборах випускних класів Вінницького ліцею № 7  ім. Олександра Сухомовського. У ліцеї працюють відділення юридичного, економічного, медичного, лінгвістичного спрямування, комп’ютерного дизайну.

Під час зустрічі представники університету презентували спеціальності, за якими навчаються здобувачі вищої освіти, надали профорієнтаційні матеріали щодо умов вступу до Харківського національного університету внутрішніх справ у 2023 році, розповіли про переваги та особливості освітнього процесу, працевлаштування та подальше становлення у професії.

Було досягнуто домовленості з керівництвом ліцею проводити такі зустрічі й в подальшому, щоб обдарована українська молодь більше дізнавалася про професію поліцейського та отримувала якісну університетську освіту в одному з кращих вишів України.