На факультеті № 1 завершили роботу комісії із захисту курсантами матеріалів навчальної практики за спеціальністю «Право» (поліцейські) першого бакалаврського рівня вищої освіти. Керівники стажування підбили підсумки щодо результатів та особливостей проходження курсантами 3-го курсу практики в умовах збройної агресії рф.

Захист матеріалів проходив у два етапи. На першому етапі члени комісії - науково-педагогічні працівники кафедри кримінального процесу та організації досудового слідства факультету № 1 - заслухали звіти практикантів, перевірили надані макети процесуальних документів, що складаються слідчим/дiзнавачем на стадії досудового розслідування. Другий етап захисту пройшов із застосуванням елементів лінійного поліцейського квесту, під час якого були змодельовані різні аспекти професійної діяльності поліції, зокрема слідчого/дізнавача.

Враховуючи безпекову складову, захист матеріалів навчальної практики під час повітряних тривог проходив в укритті.

ВЗГ ХНУВС