Доцент кафедри конституційного і міжнародного права факультету № 4 Євгенія Логвиненко взяла участь у дводенному тренінгу «Комунікація як інструмент єднання громади» (м. Кам’янець-Подільський).

Захід відбувся в межах проєкту «Смарт Хаб: Вітрила твоєї Мрії», реалізованого ГО «Prolisok Berdyansk» у рамках проєкту ПРООН «ЄС за діалог: Зміцнення стійкості України для реагування на нагальні потреби центральної і місцевої влади, а також населення, що постраждало внаслідок війни» за підтримки Європейського Союзу.

Метою заходу було задіяти та розвинути комунікаційні та аналітичні компетентності, вміти аналізувати конфлікт і вести переговори, розуміти цінності комунікації та знаходити порозуміння між різними складовими громади.

ВЗГ ХНУВС