Доцентка кафедри соціально-гуманітарних дисциплін факультету №6 ХНУВС кандидатка філологічних наук Наталія Кобилко зустрілася з учнями філії ДНЗ «Охтирський центр професійно-технічної освіти» смт Велика Писарівка Сумської області. Викладачка розповіла про університет, факультети, особливості навчання у виші, спортивне та культурне дозвілля курсантів і студентів. Значну увагу акцентувала на навчальному процесі під час війни, роботі підготовчих курсів. Учні центру переглянули відеофільм про Харківський національний університету внутрішніх справ, активно ставили запитання. Наприкінці заходу викладачка запросила майбутніх абітурієнтів на профорієнтаційні онлайн-зустрічі з керівництвом факультету №6.