Старша викладачка кафедри цивільного права та процесу факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ Софія Попова відвідала у Жидачівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. № 1 імені Героя України Тараса Матвіїва на Львівщині. Представниця університету ознайомила школярів з університетом, його факультетами та спеціальностями, розповіла про переваги навчання у ХНУВС, перспективи працевлаштування та кар`єрного зростання й запросила випускників закладу освіти на навчання до поліцейського вишу. Також викладачка запросила учнів на майбутні онлайн-зустрічі, що будуть проводитися керівництвом університету, факультетів №№ 1-4, на яких готують фахівців за державним замовленням, та  факультету № 6, де навчаються студенти. Обговорюватимуться актуальні питання умов вступу, правил прийому та подальшого навчання. Майбутні абітурієнти отримають вичерпні відповіді на всі свої запитання.