Професор кафедри правового забезпечення підприємницької діяльності  та фінансової безпеки факультету № 6 Юлія Кириченко взяла участь у науково-практичній конференції на тему «Захист прав людини в умовах воєнного стану». Захід відбувся у режимі онлайн на базі Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця.

Під час конференції були розглянуті актуальні питання захисту, ефективного забезпечення та особливості реалізації прав і свобод людини й громадянина в умовах воєнного стану. Доповідь Юлії Кириченко була присвячена темі діяльності органів місцевого самоврядування у сфері забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян в умовах воєнного стану. Підсумовуючи результати заходу, було висловлено побажання щодо продовження наукових досліджень у сфері захисту прав людини в умовах воєнного стану.