Відбувся захист матеріалів навчальної практики  курсантів 3 курсу факультету № 4 Харківського національного університету внутрішніх справ за спеціальністю «Кібербезпека». Знання та навички курсантів оцінювали: працівники кафедри протидії кіберзлочинності та працівники територіальних органів Національної поліції України. Серед них заступник начальника відділу адміністрування інформаційних систем та телекомунікацій УІАП ГУНП в Харківській області Руслан Савченко та інспектор відділу протидії кіберзлочинам в Полтавській області Департаменту кіберполіції Національної поліції України Ігор Медведєв.

Під час захисту матеріалів практики серед інших піднімалися питання проведення радіотехнічної розвідки на місці події, ідентифікації осіб, які підозрюються у вчиненні воєнних злочинів, вчиняють шахрайські дії стосовно тимчасово-переміщених осіб, встановлення місця перебування безвісти зниклих дітей за їх установчими даними тощо.