Плетіння маскувальних сіток  для  військових на фронт стало звичною справою для студентів і курсантів Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ. Вони допомагають благодійному фонду «Дзеркало добра» виготовляти маскувальні сітки, які захищають техніку та  життя  хлопців і дівчат  на лінії вогню.

До волонтерів закладу вищої освіти долучаються їх рідні та близькі. Зокрема Володимир Петрович - дідусь  курсантки Єлизавети Старостенко - плете чудові основи для сіток та передає їх волонтерам фонду.

«Ми впевнені, що маскувальні засоби для воїнів, зроблені нашими руками з любов’ю і душею, убережуть усіх захисників, які боронять нашу Україну», - зазначила секретар студентсько-курсантського Парламенту Дар’я Колоснікова.

Сумська філія ХНУВС