На ім`я ректора Харківського національного університету внутрішніх справ Валерія Сокуренка надійшов лист від одного з медичних закладів Вінниччини зі словами подяки працівникам і курсантам факультету № 2 за постійну й системну гуманітарну та психологічну роботу, спрямовану на допомогу й підтримку бійців Збройних Сил України, які перебувають на лікуванні. Особлива вдячність декану факультету № 2 полковнику поліції Ігорю Назаренку, заступниці декана факультету Олені Сашуріній, працівникам: Олексію Нестеренку, Миколі Нечаєву, Денису Гнилицькому, Сергію Клименку та ін. «Дякуємо від імені кожного бійця, якому ви допомогли, за людяність, щирість й безкорисливу працю. Ваша підтримка надає упевненості пораненим воїнам, які після лікування повернуться на фронт і будуть продовжувати боронити Батьківщину від ворога. Воює не тільки зброя, але й український дух, який неможливо здолати!», - йдеться у листі.