Курсанти Харківського національного університету внутрішніх справ взяли участь у І етапі Кубку України з таїландського боксу Муей-Тай, що відбувся у місті Одеса. За результатами змагань курсанти вишу вибороли наступні призові місця:
І місце – курсант 4 курсу факультету № 1 капрал поліції Єгор Скуріхін у ваговій категорії 75 кг;
І місце – курсантка 4 курсу факультету № 2 рядова поліції Аліна Ломова у ваговій категорії 63,5 кг;
І місце – курсант 2 курсу факультету № 2 рядовий поліції Дмитро Шелесько у ваговій категорії 57кг;
ІІ місце – курсант 4 курсу факультету № 2 рядовий поліції Богдан Росоха у ваговій категорії 63,5 кг.
Суддями змагань виступили представники кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки факультету № 3 Харківського національного університету внутрішніх справ – старший викладач Руслан Кушніренко та викладач Богдан Лукін. Підготували спортсменів до змагань старші викладачі кафедри Руслан Кушніренко і Дмитро Константинов.