Представники Харківського національного університету внутрішніх справ взяли участь у онлайн симпозіумі «National Security Law and the War in Ukraine: Perspectives from the Frontline States» (Право національної безпеки та війна в Україні: погляди з прифронтових держав), організатором якого виступив Український Католицький Університет у партнерстві з Сіракузським Університетом та Білостоцьким Університетом.
Участь у симпозіумі взяли провідні експерти, академіки та урядовці з таких країн, як Норвегія, Польща, США, Словаччина, Румунія тощо.
Відкрив захід професор Сіракузського Університету Джеймс Бейкер, який привітав учасників симпозіуму та побажав плідної роботи.
Під час симпозіуму учасники ділилися думками та виступали із доповідями, зокрема «Захист біженців із України у Польщі», «Допомога біженцям із України у Словаччині», «Трудове право та національна безпека: юридичний статус румунських військовослужбовців як наслідок членства Румунії в НАТО» тощо.