У Сумській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №13 ім. А. С. Мачуленка було проведено профорієнтаційну роботу. Доцентка кафедри соціально-економічних дисциплін Сумської філії ХНУВС Світлана Виганяйло зустрілася з учнями 10 та 11 класів і провела бесіду щодо особливостей вступної кампанії 2023 року. Розповіла про реєстрацію та складання НМТ, умови вступу до Сумської філії ХНУВС, спеціальності, за якими ведеться підготовка бакалаврів. Особлива увага присутніх акцентувалась на можливості отримати вищу освіту за спеціальністю 262 «Правоохоронна діяльність» за кошти державного бюджету, так як процедура заповнення анкети кандидата на навчання у ЗВО зі специфічними умовами навчання, що здійснюють підготовку поліцейських, уже триває. Представниця філії також приділила увагу підготовці фахівців за спеціальністю 081 «Право», розповіла про перспективи працевлаштування випускників поліцейського вишу.

Сумська філія ХНУВС