Відбулося чергове засідання секції «Проблемні аспекти забезпечення економічної безпеки держави» наукового студентсько-курсантського гуртка кафедри соціально-економічних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ «Актуальні проблеми розвитку національної економіки в умовах глобалізації» під головуванням керівниці секції кандидатки економічних наук Людмили Парфентій. Із доповіддю на тему «Вплив війни на економічну безпеку України: основні показники» виступила студентка 4 курсу, яка навчається за спеціальностю «Право», Ілона Ніколенко (науковий керівник - кандидатка економічних наук Людмила Парфентій). Тема доповіді є дуже актуальною, а сама доповідь, презентована студенткою, виявилася змістовною та інформативною, оскільки було окреслено показники впливу війни на економічну безпеку України, а також запропоновано основні напрями поступового відновлення української економіки.

Сумська філія ХНУВС