У співпраці з курсантським самоврядуванням та відділом соціально-гуманітарної роботи курсанти-волонтери першого й другого курсів факультетів №2 та №3 Харківського національного університету внутрішніх справ за два тижні виготовили чергову партію маскувальних сіток для підрозділів Збройних Сил України.
Юнаками та дівчатами сплетено 160 квадратних метрів захисних сіток, що стануть у нагоді на передовій до закінчення зимової пори року. Усі роботи з нарізання клаптиків тканини, підготовки сіток та вплетіння готових стрічок виконуються у вільний від занять час. Волонтери університету роблять свій посильний внесок у спільну перемогу, усвідомлюючи важливість і необхідність національної єдності вони мотивують товарищів своїм прикладом.