Начальницею відділу рекрутингу та організації профорієнтаційної роботи Оленою Чорноус разом із помічником ректора Віктором Слишом і провідним фахівцем відділу Ігорем Овчаренком було здійснено профорієнтаційний виїзний захід до Руженської гімназії Руженської селищної ради Житомирської області.

У заході також взяли участь представниця СКЗ Бердичівського РВП ГУНП в Житомирській області Ольга Павлівська, заступник Ружинського селищного голови Максим Дмитренко, керівництво закладу: директор Ружинської гімназії Григорій Вардецький, заступник директора Наталія Невечера та учні 10-11 класів.

Під час зустрічі майбутнім випускникам розповіли про університет, факультети та спеціальності, а також особливості вступної кампанії та запросили на навчання.

ВЗГ ХНУВС