Старша викладачка кафедри іноземних мов факультету №4 ХНУВС Наталія Горбач та оперуповноважений сектору розкриття злочинів проти власності відділу кримінальної поліції Миргородського районного відділу поліції Владислав Іващенко провели бінарне заняття з дисципліни «Іноземна мова професійного спрямування» для курсантів першого курсу факультету №2 за темою «Запобігання шахрайству та його види».
Під час заняття Наталія Горбач і Владислав Іващенко обговорили з курсантами поняття шахрайства, його види та фактори, які впливають на скоєння шахрайських дій. Майбутні правоохоронці цікавилися процесами запобігання, виявлення та розслідування фактів шахрайства. Представник поліції поділився досвідом роботи та надав відповіді на запитання.
Залучення практичних працівників до проведення практичних занять суттєво підвищує ефективність освітнього процесу, оскільки здобувачі вищої освіти мають можливість отримати відповіді від кваліфікованих фахівців і використовувати їхній досвід у майбутній роботі.