На черговому онлайн-засіданні наукового гуртка «Державно-правових дисциплін» Сумської філії ХНУВС під головуванням кандидатки історичних наук, доцентки Лесі Гончаренко та кандидата юридичних наук, професора Олексія Шуміла відбулося обговорення участі здобувачів вищої освіти, які навчаються за спеціальностями «Право» та «Правоохоронна діяльність», у всеукраїнських і міжнародних наукових конференціях, як важливої складової професійної підготовки, що передбачає навчання студентів методології і методики дослідження. До обговорення вимог до написання тез конференції та підготовки виступів долучилася і професорка кафедри гуманітарних дисциплін філії Надія Демиденко.
Всі студенти, які бажають досліджувати актуальні питання юриспруденції та поглиблювати свої знання, можуть обрати актуальну й цікаву тему дослідження та під керівництвом науковців кафедри взяти участь у наукових конференціях. Діяльність гуртка «Державно-правових дисциплін» спрямована на залучення молоді до наукової роботи та сприяє презентації результатів їхніх досягнень широкому колу дослідників.

Сумська філія ХНУВС