Шановні колеги, до нас звернулася за допомогою студентка факультету № 6 Ангеліна Супрун: «По життю я крокую сама, бо мами у мене немає, а з батьком ми не підтримуємо зв'язок уже давно. У листопаді минулого року мені поставили діагноз – гостра лимфоїдна лейкемія В2, гостра перша фаза. Почути це було страшно, дуже страшно, та я вирішила боротися! Та боротимусь за себе та своє життя!
Війна, що прийшла в нашу країну, показала всім нам, що треба протистояти злу, в якому б втіленні воно не було. Єдине з чим мені складно зараз, це з придбанням необхідних мені медикаментів та оплатою аналізів, які відстежують мій стан. Крапельниці мені роблять безкоштовно у Харківському обласному центрі онкології, а ось ліків немає. Їх я маю купувати собі сама. Прошу вашої допомоги у наданні мені фінансової підтримки, моєї боротьби за життя!».
Перерахувати гроші для допомоги Ангеліні можна на рахунок картки МОНО-банку – 5375 4112 0303 7515, або ПриватБанку – 4149 4993 9308 2811 на ім’я Супрун Ангеліни Ігорівни.