У ХНУВС вкотре пройшли заходи, що пов'язані з донацією крові. У формуванні банку крові взяли участь представники інституту післядипломної освіти на чолі з заступницею директора Світланою Фіалкою, начальниця відділу соціально-гуманітарної роботи Наталя Машніцька, професор кафедри поліцейської діяльності та публічного адміністрування факультету № 3 Василь Кікінчук, а також слухачі курсів підвищення кваліфікації Управління патрульної поліції в Харківській області (м. Харків) та слухачі спеціалізації поліцейських офіцерів громад (м. Вінниця).
Представники ХНУВС й надалі здаватимуть кров та підтримуватимуть донорський рух. Пам’ятаємо, що кров потрібна завжди, особливо в умовах воєнного стану. Здати кров – це найкраще, що ми можемо зробити в тилу, аби більше бійців Збройних Сил України повернулися з фронту живими.