Доцентка кафедри правового забезпечення підприємницької діяльності та фінансової безпеки факультету №6 Харківського національного університету внутрішніх справ Ірина Антол пройшла онлайн-курс «Основи фінансів та інвестицій» через платформу Prometheus та отримала сертифікат.
Курс створений командою Асоціації інвестиційних професіоналів CFA Society Ukraine в межах Проєкту USAID «Трансформація фінансового сектору».
Учасники онлайн-курсу отримали комплексні базові знання – від основ економіки до інструментів фінансового ринку і методів їх оцінювання, від інфраструктури інвестиційної галузі до етики фахівців фінансового ринку.
На заняттях були представлені відеолекції, додаткові матеріали до лекцій, практичні завдання, тести для самоперевірки набутих знань, корисні посилання.
Отримані знання будуть застосовані у межах навчальних курсів, що викладаються кафедрою правового забезпечення підприємницької діяльності та фінансової безпеки факультету № 6.