Для студентів 4 курсу факультету №6 ХНУВС доцентка кафедри цивільного права та процесу Елла Вакулович провела бінарне заняття з дисципліни «Господарський процес» за участю адвоката Сергія Лаленкова. Під час заняття висвітлювались питання роботи судів у період воєнного стану в Україні та способи звернення до суду за захистом прав за допомогою електронного суду. На сьогоднішній день електронний суд є самостійною унікальною формою судового процесу, заснованого на новітніх інформаційних технологіях, що забезпечують повний цикл розгляду судової справи в електронному форматі. На прикладах судових справ адвокат пояснив студентам порядок користування можливостями електронного суду та звернув увагу на участь представника в господарському процесі. Також обговорювались особливості проведення судових засідань у формі відеоконференцій. Студенти отримали відповіді на актуальні запитання щодо порядку звернення до суду онлайн. Отримані практичні поради стануть у нагоді майбутнім фахівцям у подальшій професійній діяльності.