Завідувач кафедри криміналістики, судової експертології та домедичної підготовки факультету № 1 Василь Кікінчук зустрівся із т.в.о. директора Чернівецького військово-спортивного ліцею Чернівецької міської ради Віталієм Чумаком. Під час зустрічі обговорювалися особливості вступу на навчання до Харківського національного університету внутрішніх справ у 2023 році, наявні факультети та відповідні пріоритетні напрямки підготовки здобувачів вищої освіти, переваги відомчої освіти, соціальний захист, перспективи працевлаштування та служби у практичних підрозділах Національної поліції. Представник університету надав керівництву ліцею необхідну профорієнтаційну продукцію про поліцейський виш для майбутніх абітурієнтів задля їх ознайомлення з роботою підготовчих курсів, правилами та термінами подання документів тощо.