Начальниця відділу рекрутингу та організації профорієнтаційної роботи Олена Чорноус і доцент кафедри педагогіки та психології факультету № 3 Павло Червоний провели онлайн-зустріч із випускниками Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 105. До заходу, в якому взяли участь як випускники, так і їхні батьки, підключилися понад 20 локацій. Майбутні абітурієнти дізналися про факультети та спеціальності, за якими готують фахівців, особливості вступу до ХНУВС у 2023 році, про переваги навчання та працевлаштування. Павло Червоний зосередив увагу на особливостях навчання саме на факультеті № 3, який здійснює підготовку фахівців за напрямами «Правоохоронна діяльність» та «Психологія». Розповів, що факультет готує фахівців-психологів для підрозділів ювенальної превенції, управлінь кадрового забезпечення та для підрозділів превентивної діяльності. Випускники також отримали інформацію щодо зворотнього зв’язку з кожним факультетом вишу.

ВЗГ ХНУВС