Доцент кафедри конституційного і міжнародного права факультету № 4 Харківського національного університету внутрішніх справ Олександр Радченко провів профорієнтаційні заходи у Харківській гімназії № 34 Харківської міської ради Харківської області. Під час зустрічі із представницею гімназії – педагогом-організатором Наталею Чалою представник університету  надав вичерпну інформація щодо особливостей вступу до вишу у 2023 році та про наявні можливості щодо отримання вищої освіти за рахунок бюджетних коштів та на контрактній основі. Було наголошено на перевагах навчання у ХНУВС, можливостях духовного й фізичного самовдосконалення молоді протягом навчання під час занять у численних спортивних секціях та гуртках художньої самодіяльності, гарантованому працевлаштуванні в органах і підрозділах Національної поліції України після закінчення університету. Для отримання більш повної інформації про ХНУВС Олександр Радченко запросив випускників гімназії взяти участь в онлайн-зустрічах, що постійно проводяться для абітурієнтів за участі керівництва університету, представників факультетів тощо і під час яких можна поставити запитання, що цікавить майбутніх вступників та їх батьків. Було досягнуто домовленості щодо проведення найближчим часом онлайн-зустрічі з учнями 11-го класу на платформі Zoom.

ВЗГ ХНУВС