Кафедрою правового забезпечення підприємницької діяльності та фінансової безпеки факультету № 6, яка організувала Науково-творчий конкурс з фінансової безпеки та фінансових розслідувань “Фінансова абетка”, підведено результати наукового змагання. У конкурсі взяли участь учні закладів середньої та фахової передвищої освіти. Серед завдань конкурсу – рання профорієнтація молоді різних регіонів України, а також підвищення її фінансової грамотності. Такі інтелектуальні заходи є гарним стимулом для залучення до наукової діяльності майбутніх випускників шкіл, ліцеїв, коледжів, що сприяють реалізації їх здібностей та популяризації досягнень фінансової науки.

До складу журі увійшли: деканеса факультету № 6 Оксана Брусакова, завідувачка кафедри правового забезпечення підприємницької діяльності та фінансової безпеки факультету № 6 Ольга Гетманець, представники цієї ж кафедри Ірина Антол, Дар′я Коробцова, Валентина Жорнокуй, Вікторія Фурса.

Велику зацікавленість майбутні абітурієнти – учасники конкурсу виявили до спеціальності “Фінанси, банківська справа та страхування”.

Компетентне журі перевірило 82 конкурсні роботи. За підсумками конкурсу учасники посіли призові місця:

І місце – Анна Шмиголь (Опорний заклад Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4);

ІІ місце – Вероніка Біда (Буринська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 3 Буринської міської ради Сумської області);

ІІІ місце – Анастасія Яковенко (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 28 Харківської міської ради Харківської області).

У сімку найкращих увійшли роботи Єви Миргород, Микити Клочана, Руслана Байрамова, Андрія Сорокіна, Олексія Бухміна, Валерії Чернявської, Олександри Сампир. Також була відзначена: Анна Маврова – наймолодша учасниця конкурсу. Всі учасники інтелектуального змагання отримають електронні сертифікати учасника.

Представники університету бажають усім конкурсантам подальших успіхів, натхнення, яскравих ідей і нестримної жаги до пізнання нового!

Про дату та час нагородження переможців буде повідомлено додатково.

ВЗГ ХНУВС