Едуард і Дар’я родом з Полтавської області. Вона - курсант Харківського національного університету внутрішніх справ, навчається на факультеті № 3 превентивної діяльності, майбутній психолог ювенальної превенції. Її коханий служить в ЗСУ і перебуває в одній з “найгарячіших” точок на сході країни. Під час війни їхнє кохання не згасло, а навпаки - стало впевненішим та міцнішим. Саме тому Едуард і Дар’я одружилися 14 лютого, у день Святого Валентина.

Колектив Харківського національного університету внутрішніх справ вітає молоде подружжя з важливою подією в їхньому житті. Зичимо довгих років щасливого подружнього життя, миру та найскорішої перемоги для нашої держави. Створилась міцна українська родина - буде жити вільна Україна!

ВЗГ ХНУВС