До річниці початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну працівники та курсанти 1-3 курсів факультетів № 1 та № 4 Харківського національного університету внутрішніх справ провели легкоатлетичний забіг «Єдині та сильні». Забіг на дистанцію 2000 метрів пройшов у міському парку ім. Т.Г. Шевченка у м. Кам’янець-Подільський.
Учасники спортивного заходу засвідчили свою шану героїчному подвигу воїнів, полеглих під час виконання бойових завдань із захисту державного суверенітету та територіальної цілісності нашої держави, мирних громадян України, які загинули унаслідок збройної агресії РФ. «Єдині та сильні» – символ єдності заради перемог.
Організували захід викладачі кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки факультету № 3.