Відбулося чергове засідання наукового гуртка кафедри педагогіки та психології факультету № 3 Харківського національного університету внутрішніх справ. Цього разу воно було присвячено темі «365 днів стійкості українського народу».

Доцентка кафедри педагогіки та психології, кандидатка психологічних наук, доцентка Вікторія Доценко наголосила, що майже рік триває повномасштабне вторгнення РФ в Україну. Це рік незламних людей, волі, сили духу і незламної країни. Ми щодня дякуємо українським воїнам за кожен світанок і за кожен вечір, за їхні мужність, сміливість і стійкість.

За рік, що минув від повномасштабного вторгнення,український народ продемонстрував світу свою міць і єдність у боротьбі з жорстоким і цинічним ворогом. Україна сильна людьми, які вірять Збройним Cилам України і роблять усе задля Перемоги!

ВЗГ ХНУВС