Курсанти 4 курсу факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ під час стажування на посаді слідчого в різних містах України відвідали навчальні заклади, де провели зустрічі з керівниками та зі школярами випускних класів, познайомили їх з університетом та своєю майбутньою професію поліцейського.

Курсанти та курсантки відвідали навчальні заклади Полтавської, Сумської, Чернігівської та Харківської областей. Вони розповіли про переваги навчання в університеті, про факультети та спеціальності, за якими готують фахівців, про умови вступу до поліцейського вишу, подальше навчання за обраними спеціальностями тощо. Школярі отримали інформативні матеріали, з яких можна більше дізнатися про університет.

ВЗГ ХНУВС