Керівництвом Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ було організовано та проведено зустріч з майбутніми абітурієнтами в режимі онлайн. У ній взяли участь представники керівного складу університету, факультетів вишу, Сумської філії та Кременчуцького льотного коледжу: помічник ректора Віктор Слиш,  деканеса факультету № 6 Оксана Брусакова, її заступник Костянтин Свердлін, заступник декана факультету № 4 Юрій Онищенко, провідний фахівець відділу рекрутингу та організації профорієнтаційної роботи Ігор Овчаренко, а також начальник   сектору організації відбору поліцейських УКЗ  ГУНП у Сумській області Сергій Тютченко.

Під час зустрічі, яка проходила у форматі «запитання-відповідь», взяли участь понад 177 осіб. Представники закладу вищої освіти розповіли старшокласникам про факультети та спеціальності, які можна отримати в університеті як за державним замовленням (курсанти), так і за кошти фізичних та юридичних осіб (студенти), про алгоритм дій під час вступної кампанії тощо.