Доцент кафедри конституційного і міжнародного права факультету № 4 Харківського національного університету внутрішніх справ Олександр Радченко взяв участь у «круглому» столі в режимі онлайн на тему «Крим–це Україна: стратегія деокупації та реінтеграції», організованому Одеським державним університетом внутрішніх справ до роковини збройної агресі Росії проти України.

Учасниками круглого столу стали представники консультативної місії Європейського Союзу, науково-педагогічний склад закладів вищої освіти системи МВС України, працівники практичних органів Національної поліції України, посадові особи органів державної влади та місцевого самоврядування.

Під час круглого столу обговорювалися актуальні питання формування національної стратегії деокупації та реінтеграції Автономної Республіки Крим. Наголошено було на необхідності комплексного підходу до формування державної політики стосовно деокупації та реінтеграції й інших, окупованих Росією з 2014 року українських територій.

ВЗГ ХНУВС