У межах вивчення навчальної дисципліни «Психологія девіантних підлітків» для студентів факультету № 6, які навчаються за спеціальністю «Психологія» (Практична психологія), відбулося бінарне заняття на тему «Особливості роботи ювенальної поліції з девіантними підлітками». Заняття провів старший інспектор сектору ювенальної превенції відділу превенції Вінницької РУП ГУНП у Вінницькій області Вячеслав Бугаєнко.

Представник поліції поділився досвідом практичної роботи, звернувши увагу на особливості роботи з неповнолітніми, та ознайомив зі специфікою роботи з дітьми в умовах воєнного стану. Було наголошено на тісній співпраці поліцейських ювенальної превенції з практичними психологами. Здобувачі вищої освіти ознайомилися з діяльністю працівників ювенальної превенції щодо особливостей спілкування з батьками та дітьми, проведення профілактичної роботи в закладах освіти.