Старші викладачі кафедри соціології та психології факультету №6 ХНУВС Олена Мохорєва та Дмитро Бондзик провели тренінгове онлайн-заняття з учнями одинадцятих класів Комунального закладу «Первомайський ліцей №2 Первомайської міської ради Харківської області» за темою «Протидія булінгу та цькуванню у школі».
Під час тренінгу представники університету розглянули низку важливих питань: поняття булінгу та кібербулінгу, типологічні особливості особистості жертви, булера та свідків, як безпосередніх учасників цькування. Ліцеїсти отримали відповіді на запитання про домашнє насильство, хто може його вчиняти та зазнавати, як відрізнити булінг від непорозуміння між однокласниками. Викладачі кафедри надали рекомендації щодо попередження та профілактики булінгу в освітніх установах як для педагогічного складу, так і для учнівського колективу.
Випускників ліцею також було ознайомлено із порядком вступу та умовами навчання у Харківському національному університеті внутрішніх справ.