Доцентка кафедри адміністративного права та процесу факультету № 1 полковник поліції Ірина Казанчук провела профорієнтаційні заходи в Комунальному закладі «Пісочинський ліцей Пісочинської селищної ради» на Харківщині та поспілкувалася з директоркою ліцею Тетяною Орловою.

Представниця кафедри надала інформацію для майбутніх випускників ліцею щодо умов вступу до університету, ознайомила з факультетами та спеціальностями, за якими готують фахівців у ХНУВС, розповіла про роботу підготовчих курсів, про матеріальну базу, умови проживання у гуртожитку, про можливості щодо особистісної реалізації курсантів і студентів поліцейського вишу у науковій, творчій та спортивній діяльності.

Особливу увагу під час зустрічі Ірина Казанчук приділила головним  напрямам практичної діяльності випускників факультету № 1 та звернула увагу на необхідність електронної реєстрації кандидатів, які бажають навчатися у закладах вищої освіти зі специфічними умовами навчання, через портал Національної поліції osvita.np.gov.ua