Рада молодих вчених при Сумській обласній військовій адміністрації, до складу якої входить доцентка кафедри юридичних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Наталія Дуравкіна, під час засідання у Департаменті освіти і науки Сумської ОВА презентувала вишиту карту Сумської області, яка потім стане частиною вишитої мапи України.
Мета проєкту «Наукою вишиваємо Україну» є символічною – вона покликана об’єднати науковців у спільних прагненнях відродження та зміцнення України та нагадати представникам влади про відкритість науковців до співпраці і велике бажання змінити наш спільний світ на краще. Тому відшита карта буде символом, оберегом для держави і тих, хто віддано піклується про її майбутнє.
Для створення 2 000 000 елементів вишивки знадобиться майже 7 км ниток різних кольорів. Кожний фрагмент карти створюється з використанням кольорових комбінацій та технологій, притаманних певному регіону нашої країни.

Сумська філія ХНУВС