Викладач кафедри кримінального процесу та організації досудового слідства факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ Катерина Горбунова пройшла тренінг з розслідувань воєнних та міжнародних злочинів, організований Консультативною місією Європейського Союзу, та отримала відповідний сертифікат. Під час тренінгу розглядалися питання щодо особливостей розслідування справ про міжнародні злочини, збір доказів у справах про міжнародні злочини, масові захоронення та ексгумація, кримінальний аналіз, дослідження відкритих джерел інформації, допит свідка та потерпілого, огляд місця події, види відповідальності, міжнародні злочини та злочини сексуального насильства, пов’язаного з конфліктом, захист свідків та інше. Тренінг проводився європейськими тренерами, які мають практичний досвід у розслідуванні воєнних та міжнародних злочинів. Знання та досвід, отримані під час тренінгу, будуть впроваджуватися у навчальний процес курсантів ХНУВС, що вкрай необхідно в умовах воєнного стану і Україні.

ВЗГ ХНУВС