Проректор Анатолій Клочко, завідувач кафедри трудового та господарського права факультету № 2 Костянтин Мельник, фахівці наукової бібліотеки, курсанти університету стали учасниками конференції, присвяченої Всесвітньому Дню дикої природи. Захід пройшов у змішаному форматі на базі Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки імені Валентина Отамановського.
Конференція відбулась за підтримки Департаменту освіти та науки Харківської міської ради, керівництва Харківського національного університету внутрішніх справ та під патронатом Міжнародної асоціації миротворців ООН «Солдати миру» AISP/SPIA при повній координації ГО «Об’єднання миротворців ООН, учасників міжнародних операцій та інвалідів війни».
Учасники конференції розглянули актуальні питання впливу війни на довкілля – тваринний і рослинний світ, воду, повітря, ґрунт. Було наведено реальні приклади наслідків ведення бойових дій для української природи, як ще однієї жертви повномасштабної агресії. Наголошувалось на необхідності висвітлення екологічних злочинів проти України, надання юридично-правової оцінки заподіяння умисної шкоди природі України, як воєнного злочину.