Курсанти факультетів № 1 і № 4 Харківського національного університету внутрішніх справ з нагоди Дня українського добровольця переглянули художній фільм «Вільна людина. Проща» у межах військово-патріотичного виховання молоді за сприянням відділу соціально-гуманітарної роботи.

У центрі кінокартини - історія добровольця, десантника ЗСУ, учасника російсько-української війни, блогера, мандрівника та автора книги-бестселера «Сліди на дорозі» Валерія Маркуса. Картина розкриває надважливі теми для нашого суспільства: реалії війни та складнощі реабілітації; силу волі та важливість подорожувати; мовне питання й значення культури; успіх, критику та ставлення до грошей.

Сюжет охоплює 2014-2020 роки, та з огляду на жахливі події сьогодення, він набув додаткових сенсів. Особливо коли знаємо, що після всього пережитого Валерій Маркус повернувся до лав ЗСУ з перших днів повномасштабної війни.