Відбулося чергове заняття з учасниками Школи наукового лідерства Харківського національного університету внутрішніх справ. Лектором виступив доктор юридичних наук, професор, академік Національної академії правових наук України, заслужений юрист України Олександр Маркович Бандурка.

В межах заняття Олександр Маркович розповів про правові виклики, що постали перед суспільством в умовах воєнного стану. Жваву дискусію викликали питання, що прозвучали від учасників Школи наукового лідерства університету щодо наукових досягнень лектора, особливостей його трудового шляху.

Заняття для здобувачів вищої освіти структурних підрозділів університету пройшло за головуванням проректора університету, доктора юридичних наук, професора, заслуженого юриста України, полковника поліції Олександра Музичука. Долучився до наукового онлайн-заходу професор кафедри адміністративного права та процесу факультету №1, заслужений діяч науки і техніки України, доктор юридичних наук, професор Анатолій Комзюк, начальник відділу організації наукової діяльності та захисту інтелектуальної власності кандидат юридичних наук, доцент, капітан поліції Сергій Абламський.

На завершення Олександр Маркович побажав усім учасникам школи наукового лідерства університету впевненості, наснаги, творчого успіху на шляху їх наукового становлення.